КИЇВ (QHA) -

Апеляційний суд Києва ухвалив, що справи про держзраду щодо екс-депутатів кримського парламенту Шувайникова, Гафарова, Заїченка і Фікса розглядатимуть к Деснянському райсуді Києва. Про це повідомили кореспонденту QHA у прес-центрі Апеляційного суду Києва.

Що стосується колишніх депутатів Савченко С.Б і Нахлупіна В.Г., то розгляд питання про те, в якому саме київському суді будуть проходити їхні судові справи, перенесли, так як їх захиснику не повідомили про сьогоднішнє засідання через відсутність у документах справи його адреси і телефону.

Нагадаємо, 3-4 січня Апеляційний суд Києва винесе рішення відносно того, який суд буде розглядати обвинувальні акти проти кримських депутатів-зрадників Верховної Ради АР Крим.

Про це повідомила прес-секретар Генпрокурора України Лариса Сарган, нагадавши, що судять так званих депутатів за державну зраду.

Також під час розслідування кримінальних проваджень слідством отримано беззаперечні докази того, що в березні 2014 року обвинувачені надали допомогу і сприяли окупації Криму.

До того ж прес-секретар Генпрокурора додала, що під суд потраплять не тільки вищеназвані зрадники, а список буде поповнюватися.

ФОТО: інтернет

QHA