ВАШИНГТОН (QHA) -

Посол України у США Валерій Чалий назвав «грубим порушенням Конституції України» заяви нардепа від РПЛ Андрія Артеменка про передачу окупованого Криму «в оренду Росії». Він заявив, що народний депутат не уповноважений представляти іноземним урядам від імені держави «якісь альтернативні мирні плани». Про це він зазначив у коментарі для статті в The New York Times.

Раніше член парламентської фракції Радикальної партії Андрій Артеменко передав план нормалізації відносин між Україною та Росією екс-раднику президента США Майклу Флінну незадовго до його відставки. У пунктах плану, крім іншого, значилася ідея проведення всеукраїнського референдуму про передачу Криму Росії в оренду на 50-100 років.

Нагадаємо, як повідомляло QHA, 14 лютого радник президента США з національної безпеки Майкл Флінн покинув займану посаду. Сам Флінн приніс вибачення за приховування повної інформації про контакти з представником посольства Російської Федерації. Раніше Міністерство юстиції США попередило адміністрацію Трампа, що Флінн ввів в оману високопосадовців щодо його комунікацій із російським послом і що він є «потенційно вразливим для шантажу з боку Росії».

ФОТО: інтернет

QHA