БЛЕД -

Верховний представник ЄС із закордонних справ Федеріка Могеріні прокоментувала негативні відгуки ряду політиків Німеччини по ходу переговорів про вступ Туреччини до Європейського союзу.

— Головне це результат і кроки, які будуть зроблені, а не висловлювання, що озвучуються в ході передвиборчих кампаній, заявила 4 вересня Федеріка Могеріні на 12-у Стратегічному форумі Блед у Словенії.

За її словами, переговори між Туреччиною і ЄС протікають часом нелегко, проте головне те, що діалог щодо членства Анкари зберігається.

Туреччина країна-кандидат щодо вступу в організацію. Як у ЄС, так і в Туреччині можуть мати місце певні дискусії з даного питання. Однак зараз подібного немає,  запевнила Верховний представник ЄС.

Вона визнала, що часом у Європі забувають, що Туреччина розташована у стратегічно важливому регіоні і відіграє значиму роль у Середземноморському регіоні та на Близькому Сході.

Анкара є дуже важливим партнером у питаннях боротьби з тероризмом, а також за темами Кіпру і Сирії, додала Федеріка Могеріні.

Як повідомляло QHA, Канцлер Німеччини Ангела Меркель, виступаючи на передвиборних теледебатах 3 вересня, заявила, що бажає припинити переговори про членство Туреччини у складі Європейського союзу.

Фото, джерело: АА

QHA