СОФІЯ (QHA) -

Болгарський національний телеканал bTV передав свої письмові вибачення українському послу в Болгарії щодо інциденту з публікацією карти України без окупованого Росією Кримського півострова. Про це на своїй офіційній сторінці в Фейсбуці повідомило посольство України в Болгарії, процитувавши посла Миколи Балтажи:

— Нарешті отримано письмове вибачення з боку керівництва національного телебачення bTV за розміщення карти України без Криму. Спроби посягання на територіальну цілісність України приречені на провал!

Нагадаємо, 7 липня болгарський канал bTV в ранковій передачі "Цей ранок" показав карту України без Криму. У той же день посол України в Болгарії Микола Балтажи висловив рішучий протест і зажадав від телеканалу офіційних вибачень.

Це вже не перший подібний інцидент в Болгарії. Як повідомляло QHA, 25 січня 2016 року болгарське національне телебачення в одному з відеосюжетів також позначило Крим як частину Росії. Після втручання посольства України телеканал заявив про нібито технічну помилку.

ФОТО: інтернет

QHA