МОСКВА (QHA) -

Президент Росії Володимир Путін заявив, що відмова деяких країн від видачі віз жителям окупованого Криму є порушенням прав людини. Про це повідомляється у другій частині фільму журналіста Андрія Кондрашова «Путін», який опублікували у соцмережах.

— Наші так звані партнери роблять всілякі спроби вщипнути кримчан, це пов'язано з візовою політикою і так далі. Всі говорять про права людини, а кримчанам фактично заблокована видача віз. Це їх карають за їхній вибір? Який це має вигляд з точки зору прав людини? Що це таке, як не подвійний стандарт?, — зазначив Путін.

Президент РФ підкреслив, що така політика є маячнею і що у партнерів РФ, які «це роблять — ні сорому, ні совісті».

Нагадаємо, президент України Петро Порошенко заявив, що приїзд Володимира Путіна в окупований Крим є фарсом і провокацією. Глава держави закликав рішуче відреагувати на «той виборчий фарс, який Москва організовує цієї неділі на окупованій території українського Криму — на четверту річницю спроби анексії Кримського півострова».

QHA повідомляло, що Путін в Криму відвідав Керченський міст і сімферопольський аеропорт. Глава Кремля приїхав до Криму за кілька днів до президентських виборів РФ, голосування на яких також незаконно відбудуться і в окупованому Криму 18 березня.

QHA