КИЇВ (QHA) -

Українські інтернет-провайдери піднімуть тарифи через блокування доступу до російських сайтів, які потраплять під дію санкцій.

Таку думку висловив глава правління Інтернет-асоціації Олександр Федієнко на брифінгу, передає Новини.ua.

— Мені вчора ставили питання, чи будуть зменшені тарифи операторів через те, що російського контенту не стане. Але то обладнання, на якому працюють оператори, і те, яке мають закупити і встановити, воно ж не у гривнях коштує, воно коштує досить багато в доларах, і це валютна складова, яку оператори повинні будуть включити в свою мережу, щоб продовжити існувати.

Таким чином, на думку Федієнка, тарифи все ж зростуть. В асоціації додали, що ряд дрібних і середніх операторів, які не можуть дозволити собі установку потрібного обладнання або повністю припинять роботу, або будуть змушені купувати трафік у більших гравців ринку, що збільшить вартість їхніх послуг.

Нагадаємо, 16 травня Петро Порошенко підписав указ «Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)», який передбачає блокування доступу до соціальних мереж «ВКонтакте» і «Однокласники», а також до всіх сервісів «Яндекса».

Як повідомляло QHA, компанія Укртелеком вже розпочала роботи з виконання вимог призначених санкцій.

ФОТО: інтернет

QHA