КИЇВ (QHA) -

Активісти, які вчора, 3 грудня, заблокували один із в'їздів до офісу телеканалу NewsOne, розповіли, за яких умов готові зняти блокаду.

За їхніми словами, власник телеканалу, народний депутат Євген Мураєв, повинен "покаятися за сепаратистські висловлювання". Зокрема, Мураєв назвав Революцію Гідності "держпереворотом". Крім того, активісти вимагають звільнити "найбільш ватних" ведучих і змінити редакційну політику каналу з "ватяної прокремлівської" на "патріотичну проукраїнську".

— Доти, поки цього не станеться, наша мирна акція триватиме, — заявив активіст Олексій Середюк.

Середюк додав, що канал блокують ветерани АТО і представники різних громадських організацій. Мураєв, у свою чергу, заявив, що до блокування телеканалу причетний керівник "Братства" Дмитро Корчинський.

Журналісти NewsOne вже звернулися до президента Петра Порошенка та голови МВС Арсена Авакова з проханням втрутитися в ситуацію.

Раніше QHA повідомляло, що Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення вивчає ролики телеканалу NewsONE з народним депутатом Надією Савченко, екс-депутатом ВРУ Євгеном Червоненком і цивільним активістом Максимом Гольдарбом на предмет порушення законів України «Про рекламу» та «Про телебачення і радіомовлення». Про це в коментарі QHA повідомив член Нацради Сергій Костинський.

QHA