КИЇВ (QHA) -

На брифінгу, присвяченому звіту діяльності Міністерства інформаційної політики за 2016 рік 22 грудня заступник міністра Артем Біденко у відповідь на запитання кореспондента QHA розповів про те, які напрямки діяльності Міністерство посилюватиме за рахунок збільшення фінансування відомства, передбаченого в бюджеті на 2017 рік .

— Текст бюджету на 2017 рік ще не доступний, але у проекті велика частина грошей, передбачених для Міністерства, призначена для громадського мовлення. Там є деяка сума, яка має бути вирахувана і витрачена з витрат цього бюджету, тому саме Міністерство отримає не так вже й багато. Однозначно, це будуть витрати на реінтеграцію Криму і Донбасу. Тобто це відновлення інформаційної інфраструктури, створення контенту. Це все відбуватиметься відкрито на прозорих конкурсах по системі Prozorro. Я знаю, що наша, скажімо так, "кримська група" підготувала до 26 лютого ціле бачення щодо проведення великої кількості заходів: створення контенту, проведення форумів, дискусійних панелей, тобто, для частини їх будуть необхідні гроші, заявив посадовець.

У свою чергу, радник міністра з реінтеграції Донбасу Дмитро Ткаченко зазначив, що також планується залучити кошти міжнародних донорів.

— Як по Донбасу, так і по Криму, реалізація стратегії реінтеграції передбачає залучення міжнародних донорських коштів. У нас є вже попередні домовленості про це, і я думаю, що 2017 рік покаже успіх у цьому плані.

Нагадаємо, у проекті Державного бюджету України на 2017 рік видатки для Міністерства інформаційної політики України передбачені в сумі 251 830,6 млн грн. Зокрема по загальному фонду — 251 331,1 гривень, а по спеціальному 499,5 тисяч гривень, що більш ніж в 10 разів більше бюджету Міністерства на 2016 рік.

QHA