КИЇВ (QHA) -

15 листопада глава МЗС Білорусі Володимир Макей заявив, що Білорусь готова направити контингент миротворців для врегулювання ситуації на окупованій території Луганської та Донецької областей. QHA дізналося, що думають народні депутати про ініціативу Мінська.

Володимир Литвин вважає, що головне, щоб миротворчий контингент на Донбасі діяв відповідно до мандату ООН, а не виходячи з інтересів країни, яку він представляє.

Глава комітету ВРУ у закордонних справах Ганна Гопко звертає увагу на те, що Білорусь в ООН практично завжди підтримувала Росію. З огляду на це, позиція Мінська "виглядає неадекватно".

На думку Сергія Тарути, потрібно залучати якомога більшу кількість миротворців з різних країн, головне, щоб вони не були стороною конфлікту.

Андрій Іллєнко вважає, що Білорусь зараз знаходиться у військовому і політичному союзі з Російською Федерацією, виходячи з цього, очевидною буде упередженість її миротворців відносно України.

Як писало QHA, голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров, у відповідь на заяву глави МЗС Білорусі, порадив Мінську зайнятися своєю територією.

QHA