МІНСЬК (QHA) -

Під час розмови з віце-прем'єром Володимиром Семашком 20 січня президент Білорусі Олександр Лукашенко доручив замінити скорочені поставки російської нафти альтернативними варіантами. Інформацію повідомляє місцеве видання "БЕЛТА".

— Ми домовлялися, що найближчим часом Ви мені скажете про ситуацію у нафтогазовому комплексі країни, особливо у зв'язку із поведінкою Росії. За нашими домовленостями і угодами, раніше укладеними, яка у нас обстановка? Ми нічого не приховуємо від людей. Приховувати, я думаю, не треба. Катастрофи немає, але скорочення поставок нафти від Російської Федерації має бути заміеене альтернативними варіантами, повідомив Лукашенко.

Нагадаємо, як повідомляло QHA, в середині листопада 2016 року президент Білорусі Олександр Лукашенко у своєму виступі з приводу конфлікту України і проросійських бойовиків за координації військових з РФ на Донбасі пообіцяв силами Білорусі провести вибори, заплановані згідно з Мінськими угодами, проконтролювати ділянку кордону України з Росією і «навести лад».

ФОТО: інтернет

QHA