МІНСЬК (QHA) -

Білорусь оголосила персоною нон ґрата першого секретаря посольства України Ігоря Скворцова. Про це повідомив офіційний представник Комітету держбезпеки Білорусі Дмитро Побяржин.

Побяржин заявив, що заарештований у Білорусі за шпигунство Павло Шаройко визнав, що нібито є співробітником кадрового апарату військової розвідки і працював під прикриттям. Він нібито також підтвердив, що його дії координував Ігор Скворцов.

— Координацію його розвідувальної діяльності здійснював співробітник Головного управління розвідки Міноборони України Ігор Скворцов, який діяв під прикриттям радника посольства України в Білорусі. За діяльність, не сумісну з дипломатичним статусом, Скворцов оголошений персоною нон ґрата.

Раніше QHA повідомляло, що власного кореспондента "Українського радіо" Павла Шаройка, який був затриманий у Білорусі, відвідав український консул.

Нагадаємо, у Білорусі співробітники правоохоронних органів затримали власного кореспондента «Українського радіо» Павла Шаройка. Його звинувачують у шпигунстві.

Джерело: tut.by

QHA