ВАШИНГТОН (QHA) -

Білий дім (Сполучені Штати Америки) звинуватив Росію в тому, що вона захищає терористів у Сирії, які застосовують хімічну зброю, а також режим президента Сирії Башара Асада.

Про це в офіційному коментарі повідомила прес-секретар Білого дому Сара Сандерс.

Вона зазначила, що місія Організації із заборони хімічної зброї оприлюднила доповідь, в якій сказано, що зарин (отруйна речовина) використовували в якості хімічної зброї в Аль-Латамінах (Сирія) 30 березня 2017 року.

— Хоча ці висновки, на жаль, не дивують Сполучені Штати, проте, вони турбують. Аль-Латамінах знаходиться приблизно в 10 милях від Хан-Шайхуну, де режим Асада використовував зарин проти своїх громадян тільки п'ять днів по тому, напевно, як частина узгодженої кампанії, — сказано в повідомленні.

У Білому домі заявили, що такі країни, як Росія, які не підтримують відновлення мандату, «підтримують режим Асада та терористів у Сирії, які використовують хімічну зброю».

Раніше QHA повідомляло, що автори доповіді ООН стверджують про «впевненість», що в ході атаки в Хан-Шейхуні 4 квітня 2017 року, у результаті якої загинули понад 80 осіб, використовувався хімічний препарат зарин.

Джерело: УНІАН

QHA