ВАШИНГТОН (QHA) -

Глава апарату Білого дому Рейнс Прібус заявив, що президент США Дональд Трамп не вірить запевненням президента РФ Путіна про невтручання Росії в американські вибори 2016 року, повідомляє УНІАН з посиланням на телеканал Fox News.

Прібус заявив, що слова Лаврова про те, що Трамп нібито погодився з твердженнями Путіна про невтручання РФ в американські вибори 2016 року не відповідають дійсності.

— Це неправда. Президент абсолютно не вірить у заперечення Путіна, сказав Прібус.

Як сказав Прібус, під час зустрічі з Путіним на полях саміту «Великої двадцятки» Трамп як мінімум двічі піднімав цю тему. Він додав, що раніше, до зустрічі з Путіним, Трамп, кажучи про російське втручання у вибори, кілька разів наголошував, що росіяни, «ймовірно, втручалися у вибори».

У свою чергу сам Путін повідомив, що на зустрічі з Трампом наголосив, що Росія не втручалася у вибори в США:

— Він (Трамп) поставив багато запитань на цю тему. Я, наскільки був у змозі відповісти, відповів на всі питання. Мені здається, що він прийняв це до відома і погодився. Насправді, як він до цього ставиться, ви краще запитайте у нього, заявив Путін.

Як повідомлялося раніше QHA, президент США Дональд Трамп відкрив зустріч із президентом Росії Володимиром Путіним на саміті G20 у Гамбурзі, розповівши про заклопотаність американського народу втручанням Росії у президентські вибори 2016 року.

ФОТО: інтернет

QHA