ВАШИНГТОН (QHA) -

Адміністрація США провела для Конгресу секретний брифінг з питань запровадження санкцій проти Росії. Про це повідомляється на сайті сенатора США від Демократичної партії Бена Кардіна.

— Закон про санкції в Росії включає положення, що передбачає санкції щодо тих, хто проводить значні операції з російськими оборонними і розвідувальними секторами, у разі, якщо вони не продемонструють істотне скорочення цієї торгівлі, — йдеться у повідомленні.

Кардін зазначив, що адміністрація США продовжуватиме спостереження, щоб переконатися, що «здатність російського уряду проводити торгівлю значно ускладнилася».

— США мають бути готові ввести санкції, якщо закон буде явно порушений. Адміністрація не повинна розслаблятися на цих зусиллях, і я очікую постійного та регулярного діалогу з цього питання.

QHA повідомляло, що США розширили список санкцій проти Росії через ситуацію в Україні, додавши до нього 21 фізичну особу і 12 компаній. Серед фізичних осіб до списку санкцій потрапили як громадяни РФ, так і громадяни України, причетні до діяльності так званих «ЛНР і ДНР». Значна частина списку санкцій — російські чиновники і бізнесмени, причетні до діяльності в окупованому Криму.

QHA