КИЇВ (QHA) -

Представники делегації Бельгії у Парламентській асамблеї НАТО висловили українським колегам підтримку у питанні відновлення Україною суверенітету і територіальної цілісності.

Про це повідомила голова постійної делегації Верховної Ради в Парламентській асамблеї НАТО, народний депутат Ірина Фріз на своїй сторінці у Facebook.

— В ході зустрічі з представниками делегації Бельгії в ПА НАТО отримали запевнення від колег про підтримку України в боротьбі за суверенітет, особливо в питанні, що стосується анексії Криму і військових дій на сході,  написала вона.

Фриз зазначила, що член бельгійської делегації Дамьєн Тьєрі заявив, що Україна "є стратегічною країною". Він також наголосив, що "Україна може повністю розраховувати на підтримку Бельгії". Тьєрі також висловив упевненість, що "Україна спільно з НАТО зможе зупинити агресію Росії".

Голова групи дружби з Україною Джордж Даллемань у свою чергу наголосив на необхідності унеможливити порушення міжнародного права і "що Україна має бути в майбутньому членом НАТО"

Нагадаємо, раніше Фріз заявила, що президент Молдови Ігор Додон, висловлюючи думку про майбутнє невизнаної республіки Придністров'я і її можливе входження до складу України, насправді транслював думку Кремля про можливий обмін цього регіону на окупований Крим.

QHA