СІМФЕРОПОЛЬ / Акмесджит (QHA) -

Роздольненський районний "суд" ув'язнив Володимира Балуха на три роки і 7 місяців позбавлення волі за громадянську позицію.

Володимир Балух відбуватиме термін у колонії поселення. Володимира взяли під варту в залі суду.

Про це повідомив активіст Михайло Батрак на своїй сторінці у Facebook.

Раніше Батрак опублікував звернення Балуха перед оголошенням вироку.

Як передає Кримська солідарність, у рішенні суду також вказується, що Балух зобов'язаний виплатити штраф у розмірі 10 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Відзначимо, Балуха звинуватили у незаконному зберіганні боєприпасів і вибухових речовин, які нібито були знайдені на горищі його будинку. Політв'язень свою провину не визнав. В рамках засідання «суддя» знову проігнорувала докази невинності українця і факти фальсифікації доказів у «справі» проти нього.

Раніше представник Української Православної Церкви Київського патріархату архієпископ Сімферопольський і Кримський Климент прибув до будинку Володимира Балуха, перед тим як окупаційний суд зачитав йому вирок. Архієпископ провів обряд помазання Балуху.

Як писало QHA, вчора в окупованому Сімферополі під час "судового" засідання у справі Володимира Балуха, українському активісту була надана можливість виступити з останнім словом перед оголошенням остаточного вироку суду.

Володимир Балух у своєму останньому слові назвав окупаційний режим в Криму "людиноненависницькою системою" і заявив, що готовий до будь-якого рішення суду.

QHA