СІМФЕРОПОЛЬ / АК'МЕСДЖИТ (QHA) -

В окупованому Сімферополі під час "судового" засідання у справі Володимира Балуха українському активісту була надана можливість виступити з останнім словом перед оголошенням остаточного вироку суду.

Запис виступу в суду Володимира Балуха опублікував на своїй сторінці у Facebook перший заступник голови Меджлісу кримськотатарського народу Наріман Джелял.

Володимир Балух у своєму останньому слові назвав окупаційний режим у Криму "людиноненависницькою системою" і заявив, що готовий до будь-якого рішення суду.

— Сльози матерів тих хлопців, які відстоюють законність і право на самовизначення, право на свободу, на почуття гідності ціною власного життя, скільки вже оплачено, це все, хлопці, ваша система влаштовує. Ця система людиноненависницька... Приймайте яке завгодно рішення. Я однозначно заявив уже свою позицію і від неї відмовлятися не збираюся, сказав він.

Балух назвав судовий процес фарсом і наголосив, що стосовно нього здійснюється політичне переслідування.

Оголошення вироку українському патріотові очікується завтра, о 14:00.

Раніше повідомлялося, що спікер Міністерства закордонних справ України Мар'яна Беца засудила прохання кримського прокурора, який вимагає позбавити Володимира Балуха волі терміном на 5 років.

Нагадаємо, в окупованому Криму українського активіста Володимира Балуха хочуть посадити на п'ять років. Про це повідомили у групі FreeBalukh у Facebook. Так званий прокурор Дмитро Корольов запитав у «суду» для Балуха покарання у вигляді позбавлення волі на п'ять років.

QHA