ГЕНІЧЕСЬК (QHA) -

20 вересня, під головуванням Постійного представника президента України у Криму Бориса Бабіна і його заступника Ізета Гданова засідала спеціально створена робоча група, чия діяльність знаходиться під контролем Адміністрації Президента, яка розглянула ряд питань, таких як ситуація на КПВВ «Чонгар», нелегальні перевізники і робота міграційної служби на території Генічеського району.

— Щоб ви розуміли, увага президента до ситуації в районах біля окупованих територій посилюється і продовжуватиме посилюватися. Це вже неминуче і є останнім «китайським» попередженням, повідомив Бабін.

Крім того, відомо, що в робочу групу входять представники силових структур АРК, міграційної та митної служби, прикордонників та інших контролюючих органів.

Бабін також наголосив, що органи місцевої влади перебувають на засіданні як запрошені, а не учасники групи.

Раніше QHA повідомляло, що в контрольному пункті в'їзду-виїзду «Чонгар» співробітники Управління захисту економіки в Запорізькій області Національної поліції та військової прокуратури Запорізького гарнізону Південного регіону задокументували злочинну схему, організовану співробітниками митного посту «Херсон-Центральний», які за певну винагороду дозволяли провозити на тимчасово окуповану територію України підакцизні товари.

QHA