МОСКВА (QHA) -

Так званий «Комітет порятунку України» готує позов до міжнародного Європейського суду з прав людини у Страсбурзі, з метою визнання революційних подій 2014 року в Україні державним переворотом.

Про це повідомляє пропагандистське російське видання «Известия», з посиланням на заяву збіглого прем'єр-міністра України Миколи Азарова.

За його словами, текст заяви майже готовий:

— Ми саме зараз займаємося подачею позову в один з міжнародних судів. Питання дуже ретельно вивчається, оскільки воно досить непросте  треба врахувати багато різних нюансів. У нас створена спеціальна група, яка вивчає цю проблему. Ймовірно, це буде міжнародний Європейський суд з прав людини у Страсбурзі. Конкретний термін не скажу, але подача позову перебуває на завершальній стадії.

Нагадаємо, «Комітет порятунку України» це ініціатива колишніх українських чиновників, оточення екс-президента Віктора Януковича, які втекли з країни під час подій на Євромайдані. «Комітет» вважає себе «альтернативним урядом України у вигнанні».

Як повідомляло QHA, президент Франції Еммануель Макрон заявив, що має намір вести з Росією вимогливий діалог з українського питання.

ФОТО: інтернет

QHA