КИЇВ (QHA) -

Обстріл українського АН-26 з російського корабля не зупинить плани ВМС щодо подальших вильотів і навчань у суверенному повітряному просторі України. Про це повідомив спікер Військово-морських сил України Олег Чубук у інтерв'ю телеканалу «112-Україна».

— Ми тільки можемо сказати, що ситуація розвивається в такій от не дуже хорошій динаміці. ВМС України, авіація нічого не порушувала, тому польоти авіації нашої і транспортної, та іншої, морської авіації будуть продовжені. Проводяться навчання Військово-морських сил України, задіяні морська авіація, морська піхота, кораблі. Коректив у хід навчання внесено не буде, тому що ми на своїй землі, це наша морська економічна зона, заявив спікер.

Нагадаємо, як повідомляло QHA, літак Військово-морських сил України Ан-26 був обстріляний 1 лютого о 10:20 над Одеським газовим родовищем у Чорному морі. По літаку відкрили вогонь зі стрілецької зброї з борту малого протичовнового корабля Чорноморського флоту Російської Федерації. Український літак отримав пошкодження корпусу, екіпаж не постраждав.

Головний військовий прокурор Анатолій Матіос повідомив, що кулю, якою вистрілили в літак ВМС України з російського корабля у бурової вишки, вкраденої в України окупантами, передадуть до Міжнародного кримінального суду для подальшого розслідування.

ФОТО: інтернет

QHA