КИЇВ (QHA) -

Глава МВС України Арсен Аваков заявив, що знайомий з реальними планами українських дипломатів з повернення окупованих Росією територій Донбасу під контроль України. Про це він повідомив в інтерв'ю ТСН.

— План Артеменка, який я називаю «планом Артеменка — Льовочкіна»... Це неприпустимі речі.

Я знайомий з реальними планами наших дипломатів, які працюють над цією ситуацією. Я, у тому числі як практик, який занадто багато часу провів у зоні АТО і розумію, що там відбувається, теж беру в цьому участь, — сказав Аваков.

За словами міністра, цей план буде реалізований у тому випадку, якщо «воля путінського режиму до реального врегулювання все-таки матиме місце під натиском Заходу». Аваков уточнив, що даний план не має на увазі ні найменших поступок режиму Путіна.

Раніше QHA повідомляло, що член парламентської фракції Радикальної партії Андрій Артеменко передав свій план нормалізації відносин між Україною та Росією екс-раднику президента США Майклу Флінну незадовго до його відставки. У пунктах плану, крім іншого, значилася ідея проведення всеукраїнського референдуму про передачу Криму в оренду РФ на 50-100 років.

Посол України у США Валерій Чалий назвав план нардепа «грубим порушенням Конституції України» і зазначив, що народний депутат не уповноважений представляти іноземним урядам від імені держави «якісь альтернативні мирні плани».

20 лютого народний депутат Артеменко був виключений із парламентської фракції Радикальної партії Олега Ляшка.

ФОТО: інтернет

QHA