КИЇВ (QHA) -

На адресу Міністерства внутрішніх справ надійшли скарги на факти корупції у Національному агентстві із запобігання корупції. Про це на засіданні уряду 26 квітня заявив глава МВС Арсен Аваков, передає УНН.

За його словами, до МВС надійшов лист від керівника одного з департаментів про епізод корупції у НАЗК.

— Цей керівник департаменту пише тут і надає 311 аркушів додатку для того, щоб ми склали протокол про корупцію стосовно пана Радецького. Йдеться про те, що своїми діями пан Радецький, як тут пишуть, дав переваги деяким суддям, які його попередньо перед цим судили і на суді виправдали, сказав Аваков.

Також міністр розповів про звернення нардепа Сергія Лещенка, в якому розказано про нарахування собі Радецьким та іншими представниками керівництва НАЗК необгрунтованих премій.

Зарплата голови НАЗК Корчак за жовтень склала 121 234 грн, при тому що оклад становив 29 тисяч, надбавка за вислугу років 50%, надбавка за інтенсивність праці 100%, премія за жовтень 60%, додатково на відрядження 30 тисяч гривеньКрім того, за жовтень пан Радецький отримав 239 тисяч зарплати. З них оплати за окладом 28 тисяч гривень, все інше надбавки... Премія за жовтень  170. Що мені з цим робити?  висловив здивування міністр.

Нагадаємо, як повідомляло QHA, 5 квітня глава Національного агентства щодо запобігання корупції Наталія Корчак відзвітувала перед депутатами Верховної Ради про річну роботі системи е-декларування. Багато нардепів висловлювали відверте невдоволення результатами її роботи, не соромлячись у виразах і вимагаючи відставки. Однак Корчак заявляє, що не піде з посади без проведення незалежного аудиту діяльності її відомства.

ФОТО: інтернет

QHA