КИЇВ (QHA) -

Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков розпорядився зняти охорону, зокрема військовослужбовців МВС, з акції протесту під Верховною Радою України.

Про це він написав на своїй сторінці в Facebook.

— Витрачати державні ресурси та охороняти далі цей мотлох під Радою — більше не маємо наміру. Дав команду зняти сили МВС з охорони периметра «масового протесту в 30 осіб», — написав він.

Раніше у МВС заявили, що порядок на мітингу в центрі Києва охороняють 3500 силовиків.

Нагадаємо, з 17 жовтня під стінами Ради проходить масовий мітинг. Протестуючі вимагають прийняття нових правил виборів до ВРУ, які передбачали б пропорційну систему з відкритими списками, а також скасування депутатської недоторканності та створення Антикорупційного суду.

На думку політиків, Міхеїл Саакашвілі намагається повернутися в українську політику. Директор Інституту глобальних стратегій Вадим Карасьов сказав, що мітинг 17 жовтня став показовим для влади, і завдяки народному тиску депутати все ж запустили процедуру зняття недоторканності. Карасьов заявив, що Саакашвілі може зайняти посаду прем'єр-міністра, якого обирає Верховна Рада, і що він на це і розраховує.

QHA