КИЇВ (QHA) -

Сьогодні, 19 грудня, Апеляційний суд Києва скасував постанову суду першої інстанції про накладення арешту на майно сина міністра внутрішніх справ Арсена Авакова Олександра. Своїм рішенням суд призначив новий судовий розгляд клопотання про накладення арешту на це майно.

Про це після судового засідання повідомив прокурор Олександр Снєгірьов.

— Суд скасував постанову про накладення арешту на майно (Авакова-молодшого, - ред.) І призначив новий судовий розгляд (клопотання про накладення арешту на майно Олександра Авакова, - ред.) У зв'язку з тим, що в матеріалах провадження (надісланих з суду першої інстанції, - ред.) був відсутній журнал судового розгляду. Це є безумовною підставою для скасування судового рішення,  сказав він.

Повний текст рішення суду повинен з'явитися 26 грудня. Сьогодні суд озвучив лише резолютивну частину.

Відзначимо, Апеляційний суд Києва залишив без змін рішення Солом'янського райсуду столиці щодо запобіжного заходу синові глави МВС Арсена Авакова — Олександру.

Відзначається, що Апеляційний суд відмовив у задоволенні скарги Спеціалізованої антикорупційної прокуратури, яка клопотала про запобіжний захід для Олександра Авакова у вигляді утримання під вартою з можливістю внесення застави в 5 млн грн.

QHA повідомляло, що САП подала до суду клопотання щодо обрання запобіжного заходу синові Авакова, якого підозрюють у фінансових махінаціях у «справі про рюкзаки».

Раніше САП і НАБУ повідомили про підозру Олександру Авакову за частиною 5 статті 191 (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем) Кримінального кодексу.

31 жовтня співробітники НАБУ затримали колишнього заступника міністра внутрішніх справ Сергія Чеботаря, який також є підозрюваним у цій справі.

QHA