КИЇВ (QHA) -

Wall Street Journal опублікував офіційну відповідь Адміністрації президента Порошенка на скандальну статтю мільярдера Віктора Пінчука, в якій той пропонував Україні «відкласти питання Криму» і «амбіції до членства у ЄС і НАТО» для якнайшвидшого врегулювання конфлікту на Сході України. Стаття мала назву «Повага до України вкрай важлива для досягнення міцного миру» і написана від імені заступника голови Адміністрації президента України Костянтина Єлісєєва.

—  Не буде розвороту європейської та євроатлантичної інтеграції. Це було б здачею незалежності та суверенітету України. Ні — торгівлі територіями України, будь то Донбас чи Крим. Ці території не можуть бути предметом торгівлі за мир. Ні виборам у Донбасі, поки російські чоботи залишаються на українській землі, — повідомляється в статті.

Нагадаємо, як передавало QHA, український олігарх Віктор Пінчук у своїй публікації Wall Street Journal заявив, що рішення конфлікту на Сході України є більш терміновою проблемою для країни, ніж повернення Криму. Він стверджує, що повернення анексованого Росією півострова під суверенітет України може відбутися мирним шляхом через 15-20 років у разі економічного зростання України. Пізніше глава Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров назвав «запрошенням до капітуляції» слова Пінчука в публікації.

ФОТО: інтернет

QHA