АНКАРА -

Коментуючи ракетний удар США по авіабазі у Сирії, віце-прем'єр-міністр Туреччини Нуман Куртулмуш заявив, що Анкара і раніше виступала за реальні кроки у боротьбі із беззаконням.

— Удар по авіабазі, з якої була зроблена хімічна атака на мирне населення, важливий і значущий крок. Міжнародна спільнота має продовжити лінію боротьби з варварством режиму Башара Асада, зазначив віце-прем'єр.

На його думку, позиція міжнародної спільноти має залишатися незмінною доти, доки режим Асада не припинить своїх варварських дій проти сирійського народу.

— Тому ми ставимося до ракетного удару США позитивно, але вважаємо, що цю тактику треба продовжити, тому що режим Башара Асада має бути покараний на міжнародному рівні, заявив Куртулмуш.

У той же час міністр закордонних справ Туреччини Мевлют Чавушоглу вважає, що переговори щодо сирійського питання в Астані стають абсолютно марними на тлі атак у Сирії. У разі продовження ударів діалог під егідою ООН у Женеві не матиме сенсу.

Які можуть бути взагалі переговори на тлі хімічних атак? запитує турецький міністр.

Як повідомляло QHA, Сполучені Штати Америки за наказом глави Білого дому Дональда Трампа сьогодні вранці розпочали військову операцію проти сирійських урядових атак. Потужний удар став відповіддю на застосування режимом Асада хімічної зброї у місті Хан Шейхун провінції Ідліб 4 квітня, в результаті якого близько 100 людей загинули і близько 500 отримали поранення.

Джерело і фото: АА

QHA