КИЇВ (QHA) -

У неділю, 11 березня, відбудеться автопробіг до будинку міністра внутрішніх справ Арсена Авакова, повідомляє організація "Площа Конституції" у Facebook.

Активісти таким чином планують висловити протест у зв'язку із розгоном наметового містечка біля Верховної Ради на площі Конституції.

— Той, хто обіцяв реформу правоохоронної системи після Майдану, змінив лише форму і назву, залишивши злочинну суть без змін. Той, хто грабує український народ, прикриваючись брехнею, сподіваючись солодко жити на награбоване за кордоном, має знати: народ їх знайде всюди. Сховатися від гніву людей не вдасться, — йдеться у повідомленні організаторів акції.

Збір учасників автопробігу відбудеться 11 березня о 12:00 біля метро Мінська на Оболонському проспекті.

Нагадаємо, генеральний прокурор України Юрій Луценко заявив, що в наметовому містечку біля Верховної Ради України розробляли плани із захоплення українського парламенту.

QHA повідомляло, що правоохоронні органи вранці 3 березня за рішенням суду провели зачистку наметового містечка під Верховною Радою України. У результаті зіткнень з активістами постраждали також і поліцейські. У правоохоронних органах зазначили, що в наметовому містечку під час проведення слідчих дій виявили та вилучили 9 гранат РГД-5, запали, «коктейлі Молотова» і 5 димових мін.

QHA