ОДЕСА (QHA) -

Одеського мера Геннадія Труханова у стінах міської ради активісти зустріли з вигуками "Відставка", "Труханова у відставку!".

Після відкриття роботи засідання, декілька десятків активістів, які після нетривалих сперечань з муніципальною охороною пройшли до зали, де проводиться сесія, і почали скандувати "Труханова у відставку!".

Їхні вигуки були заглушені гімном України. Після гімну активісти перестали скандувати гасла. Тим часом самі депутати міськради зустріли мера бурхливими оплесками.

Труханов відкрив сесію. У своїй промові він подякував усім тим, хто підтримував його і забезпечував роботу Одеської міськради останнім часом. Також мер зазначив, що має намір конструктивно працювати з органами досудового слідства, і висловив упевненість, що ця робота завершиться позитивно.

Нагадаємо, вчора Солом'янський районний суд Києва ухвалив рішення відпустити із зали суду мера Одеси Геннадія Труханова.

Як заявили вчора у поліції, внаслідок бійки поблизу Солом'янського районного суду Києва, де обирався запобіжний захід меру Одеси Геннадію Труханову, отримав вогнепальне поранення співробітник Нацполіції.

Під час бійки активісти застосували сльозогінний газ, були чутні звуки від розриву петард, після чого силовики відтіснили журналістів з криками: "Зброя". Окрім того, активісти закидали правоохоронців снігом і запалили фаєри.

QHA