СІМФЕРОПОЛЬ / АК'МЕСДЖИТ (QHA) -

Окупаційна влада Криму застосовує вибіркову практику до учасників одиночних пікетів на анексованому півострові. У Севастополі представникам "Русского блока" силовики дозволили провести серію одиночних пікетів.

Про це повідомила Кримська правозахисна група.

Так, прихильники анексії Криму, після того, як їм заборонили проводити масові заходи, провели серію одиночних пікетів, розташувавшись на відстані більше 50 метрів один від одного.

При цьому поліція не перешкоджала проведенню акції.

На плакатах пікетувальників були написи: «Путін, поверни людям рівність перед законом», «Провести судову реформу, припинити кругову поруку в судах», «Вимагаємо зупинити свавілля і замовні справи», «Не вбивайте мале підприємництво», «Севастополь — не годівниця, а місто російської слави».

Нагадаємо, 14 жовтня у Криму було затримано мінімум 34 людини за участь в одиночних пікетах. Всього в акції протесту на окупованому півострові взяли участь понад 100 осіб. Люди вийшли з одиночними пікетами у Сімферополі, Джанкої, Гвардійському, Білогірську та інших містах окупованого півострова.

Всі затримання проходили з порушенням навіть чинного на анексованому півострові російського законодавства.

Пізніше людям почали масово виписувати протоколи, звинувачуючи їх у порушенні правил проведення публічних заходів. Одиночні пікети у протоколах названі несанкціонованою масовою акцією.

QHA