КИЇВ (QHA) -

Поліція оголосила підозру активістам "Автомайдану" Сергію Хаджинову, Олегу Пушаку і Богдану Мельнику за те, що вони закидали курячими яйцями народного депутата Олега Барну.

Про це заявили самі активісти.

З отриманої підозри стає зрозуміло, що 13 липня поряд із Верховною Радою у Києві активісти перекрили дорогу Барні, який йшов в Раду, завдали йому тілесних ушкоджень, "у тому числі використовуючи заздалегідь заготовлені курячі яйця".

Правоохоронці заявляють, що Хаджинов, тримаючи в руці яйце, завдав ним Барні удар у ліве плече, а Пушак і Мельник по одному разу вдарили депутата курячими яйцями по голові.

Таким чином активісти вимагали від депутата голосувати за зняття недоторканності з кількох народних обранців.

Підозру оголошено за ч.2 ст. 346 Кримінального кодексу (погроза або насильство щодо державного чи громадського діяча, легкі або середні тілесні ушкодження). Стаття передбачає позбавлення волі на строк від 4 до 7 років.

Лідер «Автомайдану» Олексій Гриценко зазначив, що цій справі дали хід після того, як активісти з'їздили «в гості» до генпрокурора Юрія Луценка.

Нагадаємо, раніше біля будинку генерального прокурора Юрія Луценка під час акції «Ковдра для генпрокурора», яку провели активісти «Автомайдану» і «Центру протидії корупції», відбулися зіткнення.

Бійка сталася між активістами і народним депутатом БПП Олегом Барною і його людьми. В ході зіткнень застосували сльозогінний газ.

Джерело: Українська правда

QHA