СІМФЕРОПОЛЬ / Акмесджит (QHA) -

Так званий "голова" Криму Сергій Аксенов звільнив із займаної посади "заступника міністра охорони здоров'я" Антона Шаклунова.

Відповідний указ опублікований на офіційному порталі окупаційного уряду Криму.

— Звільнити Шаклунова Антона Олександровича з посади "заступника міністра охорони здоров'я" Республіки Крим за власною ініціативою згідно з поданою заявою, — сказано в повідомленні.

Відзначимо, Антон Шаклунов займав посаду заступника міністра з вересня 2015 року. До цього п'ять місяців пропрацював начальником управління організації медичної допомоги кримського МОЗ. До Криму приїхав він з Московської області, де очолював управління координації діяльності медичних і фармацевтичних організацій №1 МОЗ Мособласті, а до цього був головлікарем Чеховської районної лікарні №2 у Московській області.

На посту "заступника міністра" представник окупаційної влади курував поліклінічну допомогу.

На складності в роботі цієї ланки медичних закладів останнім часом звернув увагу Аксенов — після чергового виїзного прийому очільник кримських сепаратистів доручив "міністерству охорони здоров'я" РК розібратися з талонною системою відвідування лікарів.

Нагадаємо, раніше Сергій Аксенов звільнив з посади начальника підконтрольної Кремлю служби фінансового нагляду Павла Токарєва.

QHA