КИЇВ (QHA) -

Глава марііонеточного уряду анексованого Криму Сергій Аксенов ще 2014 року просив президента РФ ввести війська в Україну, і зокрема анексувати Крим.

Про це під присягою на суді у справі екс-президента Віктора Януковича заявив заявив колишній глава МЗС Андрій Дещиця.

У суді про державну зраду президента-втікача Дещиця докладно розповідав про лист Януковича Путіну, який тодішній представник Росії в ООН Чуркін демонстрував на засіданні Ради Безпеки.

— Була спроба виправдати введення російських військ до Криму. Націлене це було на жителів Росії і на країни, які підтримали аннкесію Криму, а всі інші держави визнали, що це є актом агресії проти України, сказав він.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що екс-президент України Віктор Янукович готовий відповісти на питання Оболонського районного суду Києва щодо анексії Росією Криму в лютому-березні 2014 року.

Нагадаємо, Віктора Януковича підозрюють у скоєнні злочинів, передбачених ч. 1 ст. 111 ("Державна зрада"), ч. 5 ст. 27 ч. 3 ст. 110 ("пособництво в умисних діях, вчинених з метою зміни меж території та державного кордону України") і ч. 5 ст. 27 ч. 2 ст. 437 ("пособництво у веденні агресивної війни") КК України.

QHA