БЕРЛІН (QHA) -

Співробітники російської ФСБ кілька років проникали в країни Євросоюзу, вливаючись у групи біженців. Про це повідомляється у документальному фільмі «Холодна війна Путіна», створеному німецьким каналом ZDF у співпраці з місцевими спецслужбами.

Згідно з розслідуванням журналістів з Німеччини, ролі «біженців» були відведені співробітникам спецслужб РФ, завербованим у Чечні.

Також у фільмі використовуються свідчення людини, яка називає себе колишнім високопоставленим чиновником ФСБ. Вона заявляє про те, що такі агенти мали проникнути у мусульманські громади в різних країнах ЄС для просування інтересів Росії. Крім того, такі люди регулярно беруть участь в акціях протесту проти місцевих урядів в країнах ЄС.

Нагадаємо, як повідомляло QHA, у січні в Сенаті США був зареєстрований законопроект, який закликає зупинити видачу віз і заморозити активи особам, які беруть участь у соціально значущих заходах, «підривають кібербезпеку державної або приватної інфраструктури та демократичних інститутів», а також співробітникам російського оборонно-розвідувального сектора.

Згідно з документом, Америка також призупинить внесок 20 млн доларів інвестицій у газові та нафтові ресурси Росії.

ФОТО: інтернет

QHA