КИЇВ (QHA) -

Російського військовослужбовця Віктора Агєєва, засудженого в Україні, внесли до списку росіян, яких Україна готова обміняти на політв'язнів у РФ. Про це повідомив адвокат Віктор Чевгуз.

За його словами, в списку знаходяться 14 росіян, які зараз перебувають в українських СІЗО.

— Здається, 14 росіян перебувають в наших СІЗО. Я вважаю, що було б правильно обміняти їх на Сенцова, Кольченка, Клиха, Онищенка — тих, які незаконно перебувають в тюрмах РФ. Агєєв у цьому списку, я був в консульстві, розмовляв з консулом, — зазначив адвокат.

При цьому Україні слід законно судити росіян, щоб в оголошених вироках не засумнівалися європейські суди. Агєєв, за словами адвоката, підтримує таке рішення і бажає якнайшвидше повернутися додому.

Нагадаємо, що 24 червня 2017 року військовослужбовці Збройних сил України знешкодили диверсійно-розвідувальну групу бойовиків та захопили у полон чотирьох осіб. Одним полоненим виявився житель Алтайського краю Росії, громадянин Росії Віктор Агєєв.

Російське військове відомство офіційно заявило, що Агєєв був звільнений у запас в травні минулого року, а контрактну службу Агєєв не проходив.

Раніше QHA повідомляло, що cуд засудив російського військовослужбовця Агєєва до 10 років ув'язнення.

Джерело: Громадське

QHA