КИЇВ (QHA) -

Максим Герасько, новий державний адвокат екс-президента Віктора Януковича, підозрюваного у державній зраді, досі не ознайомився зі справою, передає інформаційне агентство УНІАН.

Сьогодні, 6 вересня, Герасько вперше прийшов на засідання у справі про державну зраду Януковича і не зміг пояснити своєї відсутності на засіданнях.

— Головуючий суддя Владислав Дев'ятко запитав, чому адвокат з 18 серпня жодного разу не прийшов для ознайомлення з матеріалами справи. На питання судді адвокат відповів, що не розуміє ухвали суду, з якою його зобов'язали прийти і ознайомитися, і просить суд роз'яснити зараз. Суд відмовив у задоволенні цього клопотання, повідомляє УНІАН.

Після цього адвокат Януковича подав клопотання про надання йому трьох місяців для ознайомлення зі справою, в якій 50 томів. У свою чергу прокурор Максим Крим сказав, що три місяці — це багато, і для ознайомлення зі справою буде достатньо 10 днів.

Нагадаємо, що екс-президент Віктор Янукович обвинувачується у державній зраді, пособництві представникам влади РФ, в умисних діях, вчинених з метою зміни кордонів території та державного кордону України на порушення порядку, встановленого Конституцією, веденні агресивної війни, тобто злочини, передбачені ч. 1 ст. 111, ч. 5 ст. 27, ч. 3 ст. 110, ч. 2 ст. 437 Кримінального кодексу України.

ФОТО: інтернет

QHA