КИЇВ (QHA) -

Адвокат екс-президента Грузії, колишнього глави одеської ОДА і лідера партії «Рух нових сил» Міхеїла Саакашвілі Руслан Чорнолуцький подав касацію на рішення Київського апеляційного адміністративного суду щодо отримання статусу особи, яка потребує додаткового захисту.

Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

— Сьогодні подав у інтересах захисту Михайла Саакашвілі касацію на вчорашнє незаконне рішення апеляційного суду щодо отримання статусу особи, яка потребує додаткового захисту. Такий процесуальний крок дозволяє йому і надалі легально перебувати в Україні і є підставою для продовження Міхеїлу Саакашвілі довідки про звернення по захист, повідомив він.

Адвокат зазначив, що після подачі касаційної скарги захист повідомив в управління Державної міграційної служби України в Київській області в інформаційному листі про факт подачі касації.

За словами Чорнолуцького, поки триватиме розгляд судових справ і поданої касаційної скарги, "держава не може вдаватися до жодних спроб з видворення Міхеїла Саакашвілі" з території України.

Нагадаємо, сьогодні, 6 лютого, окружний адмінсуд Києва відхилив позов Міхеїла Саакашвілі до Державної міграційної служби (ДМС). Лідер «Руху нових сил» хотів, щоб суд визнав незаконною бездіяльність ГМС при розгляді скарги на рішення управління ГМС Київської області, яке відмовило політику в наданні статусу особи, яка потребує додаткового захисту.

QHA