КИЇВ (QHA) -

Адвокат народного депутата Надії Савченко Віктор Чевгуз заявив журналістам, що його підзахисну судять за намірами, в яких не може бути кримінальної відповідальності.

Захист нардепа упевнений, що з шести епізодів тільки у завезенні зброї «є конкретні дії». Про це йдеться в апеляційній скарзі, яку адвокат Савченко подав сьогодні. Віктор Чевгуз повідомив, що скаргу вже зареєстрували.

QHA раніше писало, що 26 березня захист депутата Верховної Ради Надії Савченко планує оскаржити рішення Шевченківського районного суду Києва.

Нагадаємо, 23 березня в Шевченківському районному суді Києва оголосили рішення про запобіжний захід для підозрюваної у підготовці теракту і держперевороту народного депутата Надії Савченко.

Савченко взяли під варту на 59 днів без можливості внесення застави.

Як повідомляло QHA, прокурор Головної військової прокуратури Олександр Банник вимагав обрати Надії Савченко запобіжний захід у вигляді тримання під вартою протягом 60 діб без права внесення застави.

Він також заявив, що Савченко загрожує до 15 років ув'язнення. Прокурор перерахував усі статті, за якими підозрюють Савченко, і зазначив, що якщо її провину доведуть, на нардепа чекає покарання аж до довічного ув'язнення.

QHA