КИЇВ (QHA) -

У середу вранці правоохоронці здійснили спробу знайти і затримати лідера партії «Рух нових сил», екс-голову Одеської обласної державної адміністрації, колишнього президента Грузії Міхеїла Саакашвілі, якого Генпрокуратура підозрює в отриманні грошей від оточення екс-президента України Віктора Януковича.

Відео подій під Верховною Радою розміщено на сторінці соратника Саакашвілі Давида Сакварелідзе в Facebook.

Приблизно о 6:00 до табору біля Верховної Ради в середу під'їхали кілька автобусів з правоохоронцями. Десятки правоохоронців колоною зайшли на територію табору, де намагалися знайти Саакашвілі.

З наметів почали виходити люди, що прокинулися. Сталися сутички між поліцейськими та учасниками акції. Правоохоронці застосували сльозогінний газ.

Після нетривалого перебування в таборі правоохоронці відступили, повернулися до автобусів і поїхали.

У таборі заявляють про кількох постраждалих під час зіткнень. Протестуючі зміцнюють барикади і несуть шини до наметового містечка. Нардеп Семен Семенченко роздає інструкції самообороні наметового містечка.

Саакашвілі перебуває в готелі «Київ» під охороною.

QHA повідомляло, що Міхеїл Саакашвілі, оголошений у розшук Генпрокуратурою, в інтерв'ю журналістам сказав, що виключає добровільну явку до правоохоронців, і анонсував продовження акції в центрі Києва.

QHA