КИЇВ (QHA) -

Понад п'ятдесят народних депутатів відсутні на пленарному засіданні Верховної Ради через те, що відбули до Вашингтона на Національний молитовний сніданок із президентом США.

Як повідомив заступник голови фракції "Блок Петра Порошенко" Сергій Березенко, більшість тих, хто вирушив до Дональда Трампа, входить до правлячої коаліції.

— До Вашингтона вирушив, зокрема, голова фракції БПП Артур Герасимов, — сказав він.

У "Народному фронті" повідомили, що на молитовний сніданок вирушили три члена фракції.

— Від нашої фракції вирушили троє депутатів, — сказав голова фракції Максим Бурбак.

Раніше анонсувалося, що у цьому році захід мають відвідати представники ВО "Батьківщина" Юлія Тимошенко, Сергій Власенко, Григорій Немиря; представники фракції "Народний фронт" Антон Геращенко, Павло Унгурян; члени БПП Артур Герасимов, Максим Єфімов, Андрій Павленко та інші народні депутати України.

Окрім того, очікується участь в молитовному сніданку міністра освіти і науки України Лілії Гриневич; голови Нацради з питань телебачення і радіомовлення Юрія Артеменка, уповноваженого президента з прав дитини Миколи Кулеби, директора департаменту у справах релігій і національностей Мінкультури Андрія Юраша.

Наступного ранку, у п'ятницю, має відбутися традиційна українська частина молитовного сніданку, де зберуться окремо представники української та низки європейських делегацій, а також представники уряду і Конгресу США.

Раніше QHA опублікувало звернення Трампа «Про становище країни», де президент США торкнувся найактуальніших, на його погляд, питань розвитку країни на цьому етапі.

Джерело: РБК

QHA