КИЇВ (QHA) -

Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков заявив про затримання злочинного угруповання, яке планувало підірвати угорський пам'ятник у Закарпатській області.

Про це він повідомив на своїй сторінці в Фейсбуці.

— Вони їхали підривати угорський пам'ятник на кордоні з Україною — виконувати чергове замовлення. Завдання потрібно було зробити терміново — останнім часом українсько-угорські відносини натягнулися. Теракт проти угорського пам'ятника на Верецькому перевалі у Закарпатській області повинен був підлити масла у вогонь, — написав Аваков.

Міністр уточнив, що злочинців затримали біля кордону. При затриманні у них вилучили спеціально підготовлений вибуховий пристрій з приєднаним газовим балоном для детонації та гранати РГД-5.

Слідство задокументувало участь цього угруповання і в інших злочинах. Слідчі дії тривають.

Як раніше повідомляло QHA, 29 вересня у Дніпрі поліція затримала чоловіка, який гуляв по місту з гранатометом. Підозрілого чоловіка з великим пакетом помітила поліція, після чого він почав ховати цей пакет за деревом. Після перевірки документів поліція оглянула пакет, в якому виявила гранату Ф-1 із запалом і ручний гранатомет.

QHA