МОСКВА (QHA) -

Зі сховища банку «Європейський стандарт» у Москві невідомі викрали п'ять мільйонів доларів. Крадіжка сталася у відділенні банку в четвер, 23 листопада. Пропажу грошей виявили наступного дня, 24 листопада, після відкриття.

Пошкоджень у сховищі поліцейські, що прибули на місце подій, не виявили. Це вказує на причетність до крадіжки «матеріально відповідальних осіб банку», стверджує джерело у правоохоронних органах.

Суму в п'ять мільйонів доларів банк «Європейський стандарт» придбав у «Глобексбанка» 23 листопада. Після крадіжки грошей в поліції завели справу за статтею про шахрайство (стаття 159 КК РФ). Співробітників банку опитують у зв'язку з інцидентом.

Як писало QHA, російські туристи, які проводять свою відпустку в турецькому готелі «Aventura Park» в місті Аланья, намагалися винести більше десяти рулонів туалетного паперу.

Співробітники готелю під час обшуку туристів виявили в сумках крім туалетного паперу ще пару кілограмів апельсинів, 5 літрів лікеру «Бейліс», капці, халати, рушник і навіть вирвані з коренем садові квіти.

QHA