РІВНЕ (QHA) -

В п'ятницю 28 липня завідувача кафедри Рівненського державного гуманітарного університету затримали на хабарі у дві тисячі доларів. Працівники Управління захисту економіки у Рівненській області Нацполіцї, слідчого управління обласної поліції та прокуратури Рівненської області задокументували факти вимагання членом екзаменаційної комісії неправомірної вигоди з двох абітурієнтів.

Зазначені кошти, нібито отримані за «гарантії» вступу до ВНЗ, оперативники вилучили. Завідуючому кафедри повідомили про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого  ст. 368 КК України (одержання неправомірної вигоди), повідомляється на сайті Нацполіції.

Зараз готується клопотання до суду щодо обрання для підозрюваного міри запобіжного заходу та відсторонення його від посади.

Максимальна міра покарання, яка загрожує освітянину, — до десяти років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Досудове розслідування у справі здійснюється слідчим управління Нацполіції у Рівненській області за процесуального керівництва прокуратури області.

Ректор РДГУ Руслан Постоловський кореспонденту QHA повідомив, що наразі подробиць затримання не знає. Зазначив лише, що у цього завідувача кафедри у вересні закінчується контракт, а продовжувати, мовляв, не хотіли.

— Я з ним рідко зустрічався. Я не бачив його місяців три. Хотів з ним поспілкуватися стосовно продовження контракту на посаді завідувача кафедри. Кафедра була ним не задоволена, — розповів Руслан Постоловський.

Нагадаємо, раніше у Рівному затримали на хабарі головного лікаря лікувально-діагностичного центру та викладачку медичного коледжу.

 

ФОТО: Нацполіція

 

QHA