СІМФЕРОПОЛЬ/АК'МЕСДЖИТ (QHA) -

Активіст Сервер Караметов, який був сьогодні затриманий російськими силовиками через проведення одиночного пікету на підтримку Ахтема Чийгоза, має захворювання — у нього порушена координація рухів. Силовики, в свою чергу, можуть піднести це як «непокору», нібито літній активіст «виривався». Про це повідомляє адвокат Еміль Курбедінов у Facebook.

— Вимагаємо перекладача для Сервер аг'а! У Сервер аг'а порушена координація рухів. Він може тільки ривками рухати руками і тілом! Тепер цей факт хочуть піднести, як непокору?! Що виривався. Він води у склянку ледве зміг налити собі. Це буде як з тим грабіжником на інвалідному візку в Росії!

Також адвокат зазначив, що Караметов змушений приймати за станом здоров'я тричі на день ліки. Зараз при ньому їх немає, адже він розраховував о 13:30 потрапити додому і випити їх.

Також Курбедінов попрохав всіх свідків, хто бачив затримання Сервер аг'а біля «Верховного суду», відгукнутися і виступити на суді, дати свідчення у цій події.

Нагадаємо, Сервера Караметова, що вийшов на одиночний пікет до будівлі підконтрольного Кремлю «Верховного суду» анексованого Криму, близько години тому затримали російські силовики. Повідомляється, що літній активіст вийшов на одиночний пікет на підтримку Ахтема Чийгоза, у справі якого в суді сьогодні 8 серпня тривають дебати.

На опублікованих Заїром Смедляєвим фото видно, що Сервер Караметов тримає плакат з написом «Путін! Аксьонов! Наші діти (Ахтем Чийгоз) — не терористи! Досить звинувачувати кримських татар!».

Сьогодні 8 серпня тривають судові дебати у справі Ахтема Чийгоза, де «суд» заслухає сторону захисту.

ФОТО: Facebook Еміль Курбедінов

QHA