КИЇВ (QHA) -

Активісти блокади ОРДЛО, затримані ввечері 13 березня за відмову скласти зброю, були звільнені з-під варти. Про це на сторінці в Фейсбук написала заступник глави ВРУ Оксана Сироїд.

Вона зазначила, що дізнатися місцезнаходження звільнених блокадників на даний момент не представляється можливим.

— За інформацією СБУ, всіх затриманих звільнили з-під варти. Нам вдалося розшукати шістьох із сорока шести. Вся інформація в їх телефонах знищена. Це ускладнює пошук. Попередньо хлопців тримали у відділеннях поліції Костянтинівки, Дружківки, Селидового, Покровська, Торецького, Бахмута, — повідомила нардеп.

Сироїд стверджує, що співробітники поліції порушили закон під час розгону редуту активістів і пізніше, коли не забезпечили затриманих законним правом оповістити близьких про своє місцезнаходження.

Нагадаємо, як повідомляло QHA, співробітники служби безпеки України затримали 43 особи в населених пунктах Торецьке, Щербинівка і Курдюмівка за відмову скласти зброю. Затримання проводилися в рамках контрдиверсійних заходів, стверджують у СБУ. Повідомляється, що у затриманих вилучили вісім одиниць вогнепальної зброї, два предмети, схожі на гранати, і значну кількість пляшок із запальною сумішшю.

ФОТО: інтернет

QHA