КИЇВ (QHA) -

У результаті вибуху біля редакції телеканалу «Еспрессо» 25 жовтня загинув мешканець будинку, у якому розташований телеканал.

Про це повідомляє журналістка телеканалу «Еспрессо».

— Одним із загиблих був мешканець будинку, який повертався з роботи. Стало відомо, що вночі він загинув, — зазначила вона.

Вона додала, що вибух був дуже сильним: вилетіли шибки в будинку, де знаходиться редакція телеканалу «Еспрессо», а також у прилеглих будинках. У тому числі постраждав технічний ліцей, який знаходиться через дорогу.

Перший заступник прокурора Києва Павло Кононенко на брифінгу заявив, що правоохоронці перевіряють кілька версій вибуху.

— Нами розглядаються кілька версій цього злочину. Перша версія, її озвучив і сам пан Мосійчук, — це замах на вбивство Мосійчука, яке було організовано спецслужбами РФ. Про виконавця ми будемо говорити тільки тоді, коли встановимо злочинців. Друга версія — це політична діяльність пана Мосійчука, його громадська позиція всередині нашої держави. І третя версія — замах на вбивство Мосійчука на особистому ґрунті.

Правоохоронці не виключають також інших версій.

— Але ми не виключаємо й інші версії. Там ще був політолог Бала, ми теж не можемо не розглядати цю версію, можливо, були якісь питання до самого Бали. І ми не можемо відкидати версію про замах на вбивство будь-якого політичного чи громадського діяча, який міг знаходитися на каналі «Еспрессо» у цей час, — підкреслив Кононенко.

Також слідчі не виключають версію замаху на журналістів телеканалу «Еспрессо».

Раніше QHA повідомляло, що в мережі опублікували відео перших хвилин після вибуху, в якому постраждав народний депутат України Ігор Мосійчук та загинув його охоронець.

Після операції Мосійчук повідомив, що замовники замаху «сидять у Москві».

Нагадаємо, увечері 25 жовтня на народного депутата від «Радикальної партії» Ігоря Мосійчука невідомі скоїли замах. Він отримав поранення і зараз перебуває в лікарні.

За попередньою інформацією, вибухівку для замаху на народного депутата Мосійчука заклали не в автомобіль, а в мотоцикл, що стояв поруч.

QHA