РІВНЕ (QHA) -

У Рівному за останній час зафіксовано два підпали гральних закладів у різних частинах міста. Перший стався в ніч на 27 листопада на вулиці Корольова. На той момент всередині приміщення перебували четверо людей обслуговуючого персоналу, ніхто з них не постраждав.

Свідки говорили, що чули щось подібне до вибуху. З місця злочину поліцейські вилучили пластикову пляшку і сміття, які були направлені на експертизу.

Наступний підпал стався вже на вулиці Київській — у ніч на 7 грудня. Також місцеві чули якийсь вибух.

Як розповіли в управлінні ДСНС у Рівненській області, в той час всередині приміщення також були люди. Вони не могли вибратися, тому їм допомагали перехожі, які вибили вікна, через які люди змогли врятуватися. Постраждалих також не було.

Зараз у поліції за цими двома фактами розслідують кримінальні провадження — за ч. 2 ст. 194 Кримінального кодексу України.

Начальник міського відділу поліції Рівного Василь Зелінський повідомив кореспонденту QHA, що у зв'язку з останніми подіями поліцією були здійснені превентивні заходи безпеки.

— У приміщенні на час підпалів були відвідувачі, тому перш за все нас турбує безпека громадян. Зараз туди, де у нас знаходяться гральні заклади, ми максимально наблизили патрулі. Зобов'язали власників, щоб з їхнього боку також було сприяння — в плані фізичної охорони і відеоспостереження, — розповів Василь Зелінський. — Ми також робимо аналіз цих обставин і бачимо, що в інших областях — наприклад у Броварах Київської області — активісти ставлять питання про легалізацію грального бізнесу. Там є певне протистояння, тому дивимося — чи немає у нас такого, — розповів Зелінський.

За його словами, розслідування останніх підпалів перебуває на контролі у керівника поліції Рівненської області.

Нагадаємо, у Києві активістка Femen спалила ведмедів біля магазину Roshen. 

ФОТО: поліція, РТБ

QHA