АНКАРА (QHA) -

Не минуло й доби з моменту оголошення режиму припинення вогню в Алеппо, як місто знову піддалося атакам режиму Асада та іранських шиїтських ополчень.

Про порушення режиму перемир'я повідомив також і міністр закордонних справ Туреччини Мевлют Чавушоглу, передає АА.

На даний момент відомо, що сили Асада і союзників відновили наступ на сході зруйнованого міста, використовуючи важке озброєння. Наступ розпочався о 10:30 за місцевим часом.

Про жертви і постраждалих поки немає ніякої інформації.

Нагадаємо, що за кілька днів запеклих боїв і страт 13 грудня у сирійському Алеппо було оголошено про режим припинення вогню, направлений, в першу чергу, на евакуацію мирного населення.

З метою привернення уваги до жорстокості дій режиму Башара аль-Асада і Росії у Сирії і Алеппо в деяких країнах розпочалися акції протестів.

Алеппо  друге найбільше після Дамаска сірійське місто. Розташоване у 40 кілометрах від турецького кордону. Західна частина міста перебуває під контролем режиму Башара аль-Асада, східна  сирійської опозиції. Громадянська війна в країні почалася у березні 2011 року з розстрілу мирних демонстрантів військовими.

Облога сирійського міста Алеппо триває вже досить довгий проміжок часу. Місто лишається найбільшим підконтрольним противникам Асада поселенням. ВКС Росії та режим Асада регулярно завдають авіаударів по місцевому цивільному населенню з метою відбити його у повстанців.

ФОТО: інтернет

QHA