КИЇВ (QHA) -

Служба безпеки України опублікувала фотографію людини, яка організувала вбивство полковника СБУ Олександра Хараберюша в Маріуполі в березні цього року.

Про це написала спікер служби Олена Гітлянська на своїй сторінці Facebook.

Вона зазначила, що це бойовик на прізвисько Ленін, який керує центром спеціальних операцій так званого "МДБ ДНР", створеного під кураторством російських спецслужб.

— Саме ця людина і його підопічні відповідальні за вбивство контррозвідника СБУ Олександра Хараберюша, — повідомила прес-секретар.

Як повідомлялося, Служба безпеки України (СБУ) в Одесі затримала підозрювану у підриві автомобіля з полковником СБУ Олександром Хараберюшем — мешканку Донецька Юлію Прасолову.

QHA повідомляло, що президент України Петро Порошенко нагородив орденом "За мужність" полковника СБУ Олександра Хараберюша, який загинув у результаті підриву автомобіля в Маріуполі.

Нагадаємо, 31 березня у результаті вибуху автомобіля в Маріуполі загинув співробітник Служби безпеки України полковник Олександр Хараберюш. У нього залишилося двоє дітей, молодшій доньці — два роки. Основна версія події — теракт, організований диверсійно-розвідувальною групою терористів "ДНР".

QHA