ЛЬВІВ (QHA) -

За інформацією ЗМІ, у вівторок 30 травня близько 13:00 до приміщення Львівської обласної ради вдерлося близько сотні молодиків у ​​футболках партій «Всеукраїнське об'єднання« Свобода» та «Національний корпус».

Молоді люди зайняли сесійну залу, при цьому вони кидали димові шашки і вигукували націоналістичні гасла. Хоча вони відрекомендувалися членами націоналістичних організацій, однак деякі очевидці стверджують, що в їхній мові було чути російський акцент.

У коментарі «Обозревателю» прес-секретар «Свободи» Христина Равлюк пояснила, що «націоналісти не захоплювали Львівської обласної ради, а лише пікетували її».

— У пікеті беруть участь «Свобода», «Національний корпус» і «Правий сектор». Учасники пікету вимагають у влади прийняття закону про амністію і виконання Національного маніфесту. При цьому поліція застосовує димові шашки і сльозогінний газ. Ще раз наголошую, що ніхто нічого не захоплював, активісти почали пікетувати облраду з 10 ранку, стверджує Равлюк.

В результаті штурму кільком мітингувальникам знадобилася медична допомога. Стало погано і одній із журналісток.

Станом на 14:00 протестувальники покинули сесійну залу, але все ще перебували у коридорах облради.

Спікер поліції Львівської області повідомила, що у зв'язку із даним інцидентом зараз вирішується питання про відкриття кримінального провадження за ст. 296 (Хуліганство) УКУ.

ФОТО: Обозреватель, Апостроф, galinfo

QHA