СІМФЕРОПОЛЬ / Акмесджит (QHA) -

Влада окупованого Сімферополя каже, що висновки з приводу трагедії з ліфтом у мікрорайоні Пневматика робити рано.

У міській адміністрації стверджують, що інспекцією ліфта, яку в останній раз провели у минулому році, займалася спеціальна організація, яка виграла тендер.

— Остання перевірка цього ліфта проводилась у листопаді 2017 року, проводилась сертифікованою організацією, сторонньої, яка була визначена за конкурсом. Відповідно до чинного законодавства (російського, — ред.), перевірка таких ліфтів проводиться раз на рік, — розповів глава адміністрації окупованого Сімферополя Ігор Лукашев.

При цьому чиновники, що займаються експертизою ліфтів, кажуть, що робити будь-які висновки за фактом трагедії рано.

— Його обслуговує МУП Центрального району, у них свої електромеханіки. Говорити про якісь висновки з причин аварії рано, — зазначив начальник відділу експертизи ліфтів держпідприємства «Кримський експертно-технічний центр» Володимир Зигарь.

У свою чергу, жителі мікрорайону Пневматика, в якому сталася трагедія, кажуть, що з проблемою несправності ліфтів стикаються в багатьох будинках, але служби, які мають займатися ремонтом і експертизою, ігнорують їхні звернення.

— Після другого мого походу до прокурора міста вони приїхали сюди, зробили огляд — перевірили, склали припис, перелік зауважень (сформували): не прибирається, не працює, сміття скрізь, усе інше. Далі припис директору — зробити в місячний термін, — стверджує мешканка будинку, що знаходиться по сусідству з тим, де сталася трагедія.

Раніше QHA повідомляло, що в Сімферополі у результаті обриву ліфта загинула жінка з дитиною. Пізніше стало відомо, що мешканці будинку неодноразово скаржилися на погано працюючий ліфт.

Джерело: Кримінформ

QHA